Zločin a trest po anglicku

15. srpna 2011 v 21:29 | Petr Hynek |  Články
Britský premiér David Cameron po nedávných násilných akcích v Anglii prohlásil, že je třeba zavést přísnější tresty ve školách. "Poslední dvě generace mladých lidí nedokáží rozeznat co je dobré a co špatné. Proto musíme zavést přísnější režim a tvrdé tresty ve školách," prohlásil premiér. Zapomněl ovšem dodat, že za absenci citu pro dobro a zlo mohou do značné míry dvě generace naopak starších, ať již jsou to rodiče, učitelé, politici a pak také televize a další média, která jsou plná násilí, zla, skrytých symbolů a podprahových reklam. A válečných zpravodajství...

Takže máte, co jste chtěli, milý Camerone. Ale vy jste to asi fakticky chtěli, co? Protože čím víc násilí, tím lépe se vám bude udržovat společnost ve strachu a ovládat ji. Nakonec sama bude prosit o ochranu, vaši "ochranu". Přísný režim a tvrdé tresty vyvolají jen další vlnu nevole a násilí. Ale o to vám asi jde, viďte pane Camerone. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč se ve školách nezavedou raději předměty jako etika, morálka, zodpovědnost k rodině, financím a půdě, duchovní nauky, ekologie apod.

Jenomže o tohle vám nejde, co? Vy potřebujete otroky závislé na vašem otrockém systému. A nemluvím jen o Anglii, vážení... Ale víte co, na každou svini se vaří voda a kdo má svědomí čisté, ten se nemusí bát zítřka :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Fáďos Fáďos | Web | 16. srpna 2011 v 23:53 | Reagovat

Naprostý souhlas. Já su teda čerstvě plnoletý a vím houby, ale když člověk trochu zapřemýšlí, tak je to jasné.
----
Co se týká tvého komentáře na mém blogu: Alpy jsou krásné... na jaře jsme byli s chlapama ve Slovinsku v Alpách kolem Triglavu... a Lago di Garda jsem viděl na fotkách. Tam byl táta s kolem asi před čtyřka rokama... To jsem byl ještě malý na takové štreky a kopce. Do Itálie jezdíme i v zimě na lyže, je tam krásně. Akorát jsem zatím vázaný na rodiče, takže je to na nich x).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama