Úsměvné - ze života

"Bílý muž dost kretén..."

13. března 2012 v 20:50 | Petr Hynek
Dnes s úsměvem, i když možná trochu hořkým :-)
Jak vidí indiáni dnešní svět? Zde je rozhovor 90-tiletého indiánského náčelníka Dva tesáky s redaktorem New York Times (přejato doslovně):

"Je Vám přes 90 let, celou tu dobu pozorujete bělochy - jakých úspěchů dosáhli a jaké škody napáchali? Když to vše zvážíte, kde podle vás běloši udělali chybu?"
"Když bílí muži přijít, Indiáni být vládci země. Žádná daně, žádná dluhy. Bizonů hodně, bobrů hodně, voda čistá. Ženy udělat všechna práce. Šaman léčit zadarmo. Indiáni muži celý den lovit a ryby chytat. Večer zazpívat, zatančit, zakouřit. Pak celou noc se milovat..."
Potom se náčelník trpce pousmál.
"Bílý muž dost kretén, když myslet, že taková systém se dát vylepšit!"

Od podstaty k prostatě...

2. září 2011 v 21:09 | Petr Hynek
V mládí jde především o podstatu,
moc a vládnoucí stolec.
Ve stáří člověk myslí na prostatu,
moč a normální stolici...

Jaderný útok na jižní Moravě

26. dubna 2011 v 17:39 | Petr Hynek
V souvislosti s jadernou katastrofou v Japonsku si dovolím malé odlehčení z jižní Moravy. Chroupají je tady snad všichni - jádra dýní. Soukromě tomu říkám - jaderný útok. "Chceš jádra?," zeptá se mě vinař ve sklepě, když si přijdu pro litr vína. Nechybí na žádné pořádné oslavě. Sušená, solená, uzená, pražená jádra dýní. Kráčím vinařskými uličkami a křupají mi pod nohama. Usměvavá prodavačka v zelenině se mně ptá, jestli jich nechci pytlík, jsou prý čerstvě vypražená. Jednou jsme jich na firemním večírku spořádali k vínu asi kilo a půl. Hotový jaderný útok. Možná by to bylo řešení pro celosvětový mír. Rozdat vůdcům světových mocností pytlíky pražených dýňových jader a vyzvat je k jaderné spolupráci...
 
 

Reklama